Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultetas bendradarbiaus su Maastrichto universiteto teisininkais

VU Teisės fakultetas bendradarbiaus su Maastrichto universiteto teisininkais

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Birželio 25 dieną Vilniaus universiteto Mažojoje Auloje vyko VU Teisės fakulteto kartu su Olandijos Maastrichto universiteto Teisės fakultetu organizuota diskusija apie asmens duomenų apsaugą ir asmenų privatumo kainą (angl. „What is the price of your privacy?“). Jos metu VU Teisės fakulteto dekanas Tomas Davulis bei Maastrichto universiteto Teisės fakulteto dekanas Jan Smits pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo bus siekiama plėsti bendradarbiavimą studijų ir mokslo srityse bei organizuoti bendrus sertifikuotus mokymus duomenų apsaugos pareigūnams. Pirmi mokymai Vilniuje vyks jau rudenį.

Plačiau apie diskusiją čia.