Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultetas ir šiais metais dalyvauja Petro Leono akademijos veikloje

VU Teisės fakultetas ir šiais metais dalyvauja Petro Leono akademijos veikloje

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Spalio 5 d. Teisingumo ministerijoje įvyko Petro Leono akademijos, organizuojamos Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyriaus bendradarbiaujant su VU Teisės fakultetu, MRU Teisės fakultetu ir Nacionaline teismų administracija, atidarymo šventė.

VU Teisės fakulteto vardu akademijos dalyvius pasveikino doc. dr. Vigita Vėbraitė. Atidarymo šventėje taip pat sveikinimo žodžius sakė teisingumo ministrė prof. dr. Milda Vainiutė, Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus l. e. p. pirmininkė Janina Januškienė, Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto prodekanė prof. dr. Snieguolė Matulienė bei projekto ,,Petro Leono akademija“ vadovas Olegas Beriozovas.

VU Teisės fakulteto dėstytojai šiais metais dėstys akademijos dalyviams nuo šeimos teisės iki Brexit įtakos ES teisei ir daugelio kitų temų.

Petro Leono akademija – tai ilgalaikis, jau nuo 2012 metų veikiantis teisinio švietimo projektas, kuriuo siekiama teisiškai šviesti asmenis nuo keturiasdešimties metų amžiaus, taip gerinant jų socialinę integraciją į nuolat kintančią visuomenę bei skatinant produktyvų ir turiningą gyvenimą.