VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros doktorantės Agnės Juškevičiūtės – Vilienės vizitas Lenkijos Respublikos konstitucinės teisės mokslininkų draugijos organizuotoje konferencijoje

VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros doktorantė Agnė Juškevičiūtė-Vilienė 2016 m. balandžio 13-15 d. dalyvavo Lenkijos Respublikos konstitucinės teisės mokslininkų draugijos organizuotoje konferencijoje „Lenkijos konstitucinės sistemos evoliucijos akligatviai”, kur skaitė pranešimą „Ekonominės santvarkos pagrindai Lietuvos ir Lenkijos konstitucijose”.

Tris dienas trukusios konferencijos metu doktorantė turėjo galimybę išgirsti Lenkijos Respublikos konstitucinės teisės mokslininkų pranešimus, aktyviai dalyvauti diskusijose, praplėsti savo teisines žinias apie Lenkijos konstitucinės teisės naujoves, išgirsti Lenkijos Respublikos Konstitucinio Tribunolo krizės detales.

Nuotraukos – A. Juškeviciūtės-Vilienės