Pradžia > Naujienos > VU TF mokslininkai toliau dirbs kodeksų priežiūros komitetuose

VU TF mokslininkai toliau dirbs kodeksų priežiūros komitetuose

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Šių metų gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos Teisingumo ministrė atnaujino LR kodeksų priežiūros komitetų sudėtis. Jose ir toliau dalyvaus VU Teisės fakulteto mokslininkai. Civilinio kodekso priežiūros komiteto veikloje dalyvaus prof. habil. dr. Valentinas Mikelėnas, prof. dr. (HP) Vytautas Mizaras bei dr. Saulius Aviža. Civilinio proceso kodekso priežiūros komiteto nariais ir toliau bus prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, doc. dr. Rimantas Simaitis bei doc. dr. Vigita Vėbraitė. Už Baudžiamojo proceso kodekso priežiūrą atsakingame komitete dirbs doc. dr. Remigijus Merkevičius. Tuo tarpu Baudžiamojo kodekso priežiūros komiteto veikloje dalyvaus prof. habil. dr. Gintaras Švedas, prof. dr. Armanas Abramavičius bei dr. Justas Namavičius.

Komitetų veiklos tikslas yra užtikrinti kokybišką bei įvairiapusį problemų, kylančių taikant Lietuvos Respublikos civilinius bei baudžiamuosius kodeksus, sprendimą, taip pat teikti pasiūlymus ir išvadas dėl šių kodeksų tobulinimo.