Pradžia > Naujienos > VU TF mokslininkė parašė knygos apie persekiojimą, išleistos Wiley leidykloje, dalį

Tarptautiniu mastu pripažintos leidyklos ,,Wiley“ išleistoje knygoje ,“Psycho-Criminological Approaches to Stalking Behavior. An International Perspective“ publikuotas Teisės fakulteto doc. dr. Ilonos Michailovič ir Filosofijos fakulteto doc. psichologės dr. Ilonos Laurinaitytės skyrius apie persekiojimo (angl. stalking) suvokimą, viktimizaciją ir tinkamo atsako problemas Lietuvoje.

Knygoje persekiojimas pristatomas kaip senas tarpkultūrinis, bet naujas kriminalinis fenomenas.

Vilniaus universiteto mokslininkės knygos skyriuje „Stalking Perception, Victimization, and Anti-Stalking Response in the Lithuanian Context“ nagrinėja persekiojimo apibrėžimą ir paplitimą, apibūdina persekiojimo pasekmes žmogui, nukentėjusiam nuo šio nepageidaujamo elgesio, taip pat aptaria persekiojimo kriminalizavimo perspektyvas.

Daugiau informacijos apie knygą rasite čia.