Pradžia > Naujienos > VU TF studentai laimėjo „Mokestinis ginčas gyvai” konkursą

VU TF studentai laimėjo „Mokestinis ginčas gyvai” konkursą

Lapkričio 21 dieną Mokestinių ginčų komisijos patalpose įvyko „Mokestinis ginčas gyvai” – tai jau ketvirtą kartą „PwC“ ir Mokestinių ginčų komisijos prie LRV organizuojamas studentams skirtas inscenizacijos renginys. Šiais metais nugalėtojais tapo VU TF V kurso finansų ir mokesčių šakos studentai Andrius Klimas ir Ravilis Vilčinskis, atstovavę mokesčių administratoriaus poziciją. Antrąją vietą užėmė taip pat VU TF studentų komanda, susidedanti iš  Gabrielės Veltos Mickevičiūtės (3 kursas), Akvilės Medvedevaitės (3 kursas), Justino Drakšo (4 kursas) ir Tomo Pilkio (5 kursas). Jie  atstovavo mokesčių mokėtoją.

Sveikiname visus dalyvavusius inscenizacijoje studentus!

Mokestinio ginčo inscenizacija yra bendras „PwC“, Mokestinių ginčų komisijos prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės projektas, prie kurio organizavimo prisijungia ir Valstybinė mokesčių inspekcija, VU Teisės fakultetas ir Mykolo Romerio Teisės mokykla. Konkurse gali dalyvauti visi studentai. „PwC“ sudaryta komisija iš pateiktų paraiškų atrenka dvi komandas laimėtojas, kurios dalyvauja mokestiniame ginče ir varžosi dėl pagrindinio prizo.