Pradžia > Naujienos > VU TF studentas apdovanotas LMA prezidento Algirdo Brazausko stipendija

VU TF studentas apdovanotas LMA prezidento Algirdo Brazausko stipendija

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

VU TF ketvirtakursiui Jurgui Bartkui šią savaitę buvo paskirta Lietuvos mokslų akademijos (LMA) prezidento Algirdo Brazausko (socialinių mokslų studijų sritis) stipendija.  Lietuvos moklų akademijos LR Prezidentų vardinės stipendijos skiriamos talentingiems, ypač pasižymintiems studijose, mokslinėje, visuomeninėje ir (arba) meninėje veikloje visų valstybinių ir nevalstybinių)  aukštųjų mokyklų pirmosios, antrosios studijų pakopų ir vientisųjų studijų studentams.

Yra atsižvelgiama į kandidato paskutinių dviejų semestrų studijų rezultatus, kandidato studijų, mokslinės veiklos įvertinimą, kuriuo pažymimi ypač geri studijų, mokslinės veiklos rezultatai, studento dalyvavimą konkursuose, ekspedicijose, studentų mokslinės praktikos projektuose.

Nuoširdžiai sveikiname Jurgį Bartkų! Jis yra bene pirmasis VU TF studentas gavęs šią stipendiją.