Pradžia > Naujienos > VU TF studentas laimėjo Lietuvos Respublikos Prezidentų stipendiją

VU TF studentas laimėjo Lietuvos Respublikos Prezidentų stipendiją

Švietimo, mokslo ir sporto ministro liepos 26 d. geriausiems šalies studentams bus paskirtos vardinės Lietuvos Respublikos Prezidentų stipendijos. Vieną iš stipendijų laimėjo ir VU Teisės fakulteto studentas Mindaugas Beniušis.

Nuoširdžiai sveikiname!

Lietuvos Respublikos Prezidentų vardinės stipendijos buvo įsteigtos 1995 m. Jų tikslas – pagerbti Lietuvos Respublikos Prezidentus, skatinti studentus siekti labai gerų studijų rezultatų, aktyviai dalyvauti mokslinėje, meninėje ir visuomeninėje veikloje. Kandidatūras stipendijoms teikia aukštosios mokyklos, jas vertina Lietuvos mokslų akademijos ekspertai.  Stipendija skiriama studijų metams, t. y. nuo rugsėjo 1 d. iki kitų metų rugpjūčio 31 d. (baigiamųjų kursų studentams – iki birželio 30 d.).