Pradžia > Naujienos > VU Teisės fakultetas toliau dalyvauja Law without Walls projekte

VU Teisės fakultetas toliau dalyvauja Law without Walls projekte

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

VU Teisės fakultetas jau trečius metus iš eilės dalyvauja tarptautiniame teisinių inovacijų projekte Law without Walls (LWOW). Sausio 12-14 dienomis VU TF studentas ir projekto dalyvis Romanas Rokas Klingeris lankėsi projekto atidarymo renginyje Šveicarijoje. Renginio metu vykusiame hakatone jo komandos sukurtas mobiliosios aplikacijos prototipas, pagrįstas muzikos platformos „Spotify“ veikimo principais ir adaptuotas kaip dėstytojų vertinimo programėlė, buvo įvertintas geriausiu, pelnė apdovanojimą bei organizatorių komplimentus. Hakatoną stebėjo ir keturi „Spotify“ atstovai, tad studentas pripažįsta, jog užduotis buvo tikrai nelengvas iššūkis, su kuriuo jiems pavyko sėkmingai susidoroti.
Šiuo metu mišrios studentų komandos iš daugiau nei 25 universitetų tęsia darbus prie kitų technologinių sprendimų paieškos bei prototipų kūrimo. Projektas kasmet vyksta sausio – balandžio mėnesiais.