Pradžia > Naujienos > Kviečiame dalyvauti išskirtiniame projekte Law Without Walls

Kviečiame dalyvauti išskirtiniame projekte Law Without Walls

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Pranešame, kad jau pradėta registracija dalyvauti Law Without Walls (LWOW) projekto 2019 metų sezone.

Vilniaus universiteto Teisės fakultetas – vienintelė iš Rytų ir Centrinės Europos šioje programoje jau ketvirtus metus kviečiama dalyvauti aukštoji teisės mokykla. Vien sąrašas kitų dalyvaujančių universitetų kalba pats už save – tai po visą pasaulį pasklidę universitetai, kurie lyderiauja teisininkų ir vadybininkų mokyme savo valstybėse.

Sudentai, praėję atranką į LWOW, turės neįkainojamą galimybę dalyvauti kūrybinėse teisės programose kartu su geriausių pasaulyje universitetų studentais ir dėstytojais, garsiausiais teisės praktikais,  dalyvauti interaktyviose veiklose tiek betarpiškai, tiek on-line per webinarus ir web-konferencijas. Šios programos autorė ir siela – JAV Majamio ir Harvardo bei Ispanijos IE universitetų profesorė, modernaus teisės mokymo, orientuoto į ateities teisininkams reikalingus įgūdžius ir žinias, koncepcijos kūrėja ir propaguotoja prof. Michele DeStefano.  Jos prieš pusantro mėnesio  American Bar Association išleistas veikalas  Legal Upheaval, pretentuoja tapti šios srities bestseleriu.

Raginame drąsiai teikti paraiškas ir išbandyti save dar nepažintose srityse, įgyti neįkainojamos patirties bei tapti įspūdingo įvykio liudininkais!
Kilus klausimams kviečiame kreiptis el. paštu rimantas.simaitis@cobalt.legal arba į VU TF administraciją – vigita.vebraite@tf.vu.lt.