Pradžia > Naujienos > Vyksta tiesioginis priėmimas į teisės studijų programas

Vyksta tiesioginis priėmimas į teisės studijų programas

Vyksta tiesioginis priėmimas į Vilniaus Universiteto studijų programas 2017 m.

Informacija apie Teisės studijų programas Vilniaus universitete:

Informacija apie priėmimą į vientisąsias studijas Vilniaus universitete 2017 m.

Detalesnė informacija apie vientisąsias dienines studijas VU Teisės fakultete

Detalesnė informacija apie vientisąsias sesijines studijas VU Teisės fakultete

Priėmimo etapai ir terminai

Informacija apie priėmimą į antrosios pakopos (magistrantūros) studijas Vilniaus universitete 2017 m.

Detalesnė informacija apie VU Teisės fakulteto siūlomas magistrantūros studijų kryptis

Papildomas priėmimas į Valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas vietas vyksta nuo rugpjūčio 16 d. 9.00 val. iki rugpjūčio 27 d. 24.00 val.

Bus vykdomas papildomas priėmimas į šias teisės magistrantūros programas: Baudžiamoji justicija, Europos Sąjungos verslo teisė, Tarptautinė ir Europos Sąjungos teisė (anglų/rusų k.).

Papildomame priėmime gali dalyvauti asmenys, dalyvavę ir nedalyvavę bendrajame priėmime. Papildomas priėmimas vykdomas per Vilniaus universiteto Internetinę stojančiųjų aptarnavimo sistemą (sutr. VU ISAS).

Informacija apie priėmimą į papildomąsias studijas Vilniaus universitete 2017 m.

Detalesnė informacija apie VU Teisės fakultete vykdomas papildomąsias studijas

Priėmimo į papildomąsias studijas internetinė stojančiųjų aptarnavimo sistema (ISAS)

Dokumentai priimami iki rugpjūčio 25 dienos.

Informacija apie VU Teisės ir Ekonomikos fakultetų jungtinę bakalauro programą „Verslas ir teisė“