Pradžia > Praktika, darbas > Autorių teisių kolektyvinio administravimo asociacija LATGA

Autorių teisių kolektyvinio administravimo asociacija LATGA

Autorių teisių kolektyvinio administravimo asociacija LATGA ieško teisės studento ar studentės, besidominčio autorių teisėmis ir jų įgyvendinimu Lietuvoje bei užsienyje, praktikai atlikti.

Tavo užduotys:

– Informacijos analizė ir sisteminimas;

– Dokumentų rengimas;

– Darbas su institucijomis;

– Teisės aktų ir teismų praktikos analizė

– Pagalba kolegoms.

Tikimės, kad Tu:

– Gerbi intelektinę nuosavybę ir jos kūrėjus;

– Esi susipažinęs su autorių teisių pagrindais;

– Esi darbštus ir kruopštus;

– Esi atsakingas ir motyvuotas;

– Esi III ir aukštesnio kurso studentas;

– Puikiai moki anglų kalbą.

Mes Tau siūlome:

– Galimybę tobulėti bei įgyti žinių ir patirties autorių teisių srityje;

– Galimybę susipažinti su žymiais Lietuvos kūrėjais;

– Draugišką kolektyvą;

– Lanksčias praktikos valandas;

– Neformalią darbo aplinką.

Savo CV siųskite: radvile@latga.lt arba latga@latga.lt. LATGA internete www.latga.lt

Apie mus:

Asociacija LATGA yra autorių teisių kolektyvinio administravimo asociacija, kolektyviai administruojanti muzikos, vizualiųjų menų, audiovizualinių menų, dramos, literatūros autorių teisių turėtojų teises. Asociacija renka ir paskirsto autorinį atlyginimą už kūrinių panaudojimą, koordinuoja asociacijos narių veiklą, užtikrina kuo platesnį Lietuvos ir užsienio autorių kūrinių panaudojimą, užkerta kelią autorių teisių pažeidimams.

Asociacijos tikslai – teisingai atlyginti autoriams ir kitiems teisių turėtojams už jų kūrybos naudojimą, o taip pat sudaryti sąlygas verslui ir visuomenei teisėtai naudotis kūriniais.

Asociacijos šūkis: „Už Jūsų ir mūsų teises!“