Pradžia > Praktika, darbas > Personalo administratorius VU Teisės fakultete

Personalo administratorius VU Teisės fakultete

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto komanda kviečia prisijungti Personalo administratorių (-ę)

Darbo pobūdis:

• Administruoti fakulteto personalo dokumentus;
• Organizuoti fakulteto dekanato darbą, priimti ir konsultuoti lankytojus;
• Užtikrinti tinkamą fakulteto korespondencijos tvarkymą (dokumentų rengimą, registravimą, siuntimą, sisteminimą, saugojimą ir archyvavimą);
• Tinkamai ir laiku atlikti užduotis, rengti dokumentus ir vykdyti jų apskaitą Universiteto dokumentų valdymo sistemoje;
• Vykdyti kitus su darbuotojo darbo funkcijomis bei padalinio veiklos tikslų, uždavinių ir funkcijų įgyvendinimu susijusius, padalinio vadovo pavedimus.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
• Turite darbo patirties aukštojo mokslo sistemoje;
• Puikiai mokate valstybinę kalbą;
• Mokate anglų kalbą;
• Esate atsakingas, atviras naujovėms bei pokyčiams, turite puikius bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius;
• Gebate efektyviai planuoti ir organizuoti tiek savo, tiek komandos darbą

Mes Jums siūlome:

• Įdomų, atsakingą ir kasdienių iššūkių pilną darbą didžiausiame Lietuvos universitete;
• Galimybę realizuoti savo žinias ir įgūdžius bei nuolat tobulinti profesines ir asmenines kompetencijas seminaruose, konferencijose, mokymuose Lietuvoje ir užsienyje;
• Atlyginimą nuo 990 iki 1300 Eur neatskaičius mokesčių;
• Aktyvų kultūrinį ir socialinį gyvenimą, lankantis Vilniaus universiteto Sveikatos ir sporto centre, Botanikos sode, muziejuose, dalyvaujant Vilniaus universiteto meno kolektyvų veiklose, naudojantis Vilniaus universiteto bibliotekos paslaugomis.

Jeigu susidomėjote, gyvenimo aprašymą pavadinimu „Personalo administratorius“ iki 2020 sausio 15 d. siųskite adresu vigita.vebraite@tf.vu.lt.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.