Pradžia > Apie mus > Mokymo priemonė „Įmonių teisė. Praktikumas” > Mokymo priemonė „Įmonių teisė. Praktikumas”

Mokymo priemonė „Įmonių teisė. Praktikumas”

Mokymo priemonė „Įmonių teisė: praktikumas“ skirta nuosekliai ir sistemiškai, bet kartu ir koncentruotai perteikti studijų dalyko „Įmonių teisė“ žinioms apie pagrindines verslo organizavimo formas, detaliau aptariant bendrovės teisinę formą ir ją palyginant su kitomis įmonių teisinėmis formomis, taip pat ugdyti studentų gebėjimams tinkamai taikyti teisės normas, identifikuoti esminius probleminius aspektus bei siūlyti teisinių problemų sprendimo būdus, susijusius su vyraujančia įmonės teisine forma – bendrove. Siekiant teorijos ir praktikos dermės, praktikume pateikiama teorinio ir praktinio pobūdžio užduočių. Šis praktikumasyra naudingas teisės studentams, studijuojantiems įmonių teisės dalyką, įsisavinti paskaitų metu ir savarankiškai įgytas teorines žinias bei jas pritaikyti. Pagal tematiką susisteminti pagrindiniai teisės šaltiniai taip pat pravers ir teisės praktikams.
Vilniaus universiteto leidykla, 2020
ISBN 978-609-07-0396-0