Pradžia > Apie mus > Vadovėlis “Lietuvos baudžiamoji teisė. Bendroji dalis” I knyga, 2019 > Vadovėlis “Lietuvos baudžiamoji teisė. Bendroji dalis” I knyga, 2019

Vadovėlis “Lietuvos baudžiamoji teisė. Bendroji dalis” I knyga, 2019

Vadovėlio “Lietuvos baudžiamoji teisė. Bendroji dalis” I knyga skirta baudžiamosios teisės sąvokai, paskirčiai, funkcijoms, sistemai; baudžiamąjai politikai; baudžiamąjai atsakomybei ir jos realizavimo formoms; Lietuvos baudžiamosios teisės šaltiniams; baudžiamojo įstatymo galiojimui ir aiškinimui; nusikalstamai veikai; nusikalstamos veikos sudėčiai; nusikalstamos veikos objektui ir objektyviajai pusei; nusikalstamos veikos subjektui ir subjektyviąjai pusei; baudžiamąją atsakomybę šalinančioms aplinkybėms; nusikalstamos veikos padarymo stadijoms; bendrininkavimui padarant nusikalstamą veiką ir nusikalstamų veikų daugetui.

Vadovėlis skirtas pirmiausia studentams, studijuojantiems baudžiamosios teisės bendrosios dalies dalyką, tačiau neabejotina, kad jis gali būti naudingas ir teisės praktikams – teisėjams, prokurorams, advokatams, ikiteisminio tyrimo tyrėjams, taip pat visiems, besidomintiems baudžiamąja teise.