Pradžia > Tarptautiniai ryšiai > Užsienio teisės centrai > Prancūzijos teisės centras

Prancūzijos teisės mokykla, įgyvendinama kartu su Paryžiaus Ouest – Nanterre La Défense universitetu

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto ir Paryžiaus Ouest – Nanterre La Défense universiteto Teisės fakultetas, remiant Prancūzijos Respublikos ambasadai Lietuvoje, 2014-2015 m. įgyvendino Prancūzijos teisės mokyklos programą. Nors programa yra orientuota į 3 – 4 kurso teisės studentus, siekiančius studijuoti teisės doktorantūroje Lietuvoje ir Prancūzijoje, tačiau ji naudinga žemesnių ir aukštesnių kursų teisės studentams, teisinio teksto vertimo specialybės studentams, jauniesiems teisininkams bei teisės tyrėjams ir praktikams, siekiantiems tobulinti kompetenciją, gilinti Prancūzijos bei Europos Sąjungos teisės teorines ir praktines žinias. Programą sudarė 8 intensyvūs Prancūzijos ir Europos Sąjungos teisės mokymo kursai, t. y. pagrindiniai Prancūzijos ir Europos Sąjungos viešosios bei privatinės teisės dalykai, specialūs parengimo doktorantūros studijoms metodologijos seminarai. Mokymai vyko prancūzų kalba Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Aktyvus ir nuoseklus dalyvavimas programoje suteikė galimybę išskirtinėmis sąlygomis tobulinti prancūzų teisinės kalbos įgūdžius Prancūzų institute Lietuvoje.