Pradžia > Renginiai > Diskusija „Prieglobsčio prašytojai ir ekonominiai migrantai: nacionalinės, tarptautinės ir ES teisės kryžkelėje”

Laikas:2021 m. spalio 01 d.,

12.00 — 14.00 val.

Vieta:VU Bibliotekos Mkic salėje (Saulėtekio al. 5) ir VU TF Youtube platformoje
Renginio kalba:Lietuvių

VU Teisės fakultetas kviečia į apvalaus stalo diskusiją aktualia tema „Prieglobsčio prašytojai ir ekonominiai migrantai: nacionalinės, tarptautinės ir ES teisės kryžkelėje”. Akademinė diskusija, su keliais praktiniais-politiniais aspektais, skirta pirmiausia teisininkams, studentams, visuomenininkams, taip pat praktikams ir visiems, kuriems įdomu ar aktualu geriau išmanyti esamos pabėgėlių situacijos vertinimą nacionalinės, tarptautinės ir ES teisės požiūriu.

Renginys vyks tiek gyvai, tiek ir bus transliuojamas VU TF Youtube platformoje ir Facebook socialiniame tinkle.

Moderatorė: dr. Inga Martinkutė, VU Teisės fakultetas

Diskusijos dalyviai:

• Vitalij Dmitrijev, Vidaus reikalų viceministras
  • Evelina Gudzinskaitė, Migracijos departamento prie LR Vidaus reikalų ministerijos direktorė;
  • dr. Karolina Bubnytė-Širmenė, Lietuvos Respublikos Vyriausybės atstovė Europos Žmogaus Teisių Teisme;
  • dr. Skirgailė Žalimienė, LVAT teisėja ir teismo pirmininko pavaduotoja, VU Teisės fakulteto docentė;
  • dr. Vygantė Milašiūtė, VU Teisės fakulteto docentė;
  • dr. Indrė Isokaitė-Valužė, VU Teisės fakulteto docentė.

Norint stebėti diskusiją gyvai, registracija būtina.