Pradžia > Renginiai > Internetinis seminaras „Sharing Lithuanian Best Practice of Alternative Dispute Resolution in Ukraine”

Laikas:2020 m. spalio 22 d.,

9.00 — 13.00 val.

Vieta:Zoom platforma
Renginio kalba:Anglų/rusų

VU Teisės fakultetas kartu su Kijevo Nacionalinio Taraso Ševčenkos universiteto Teisės fakultetu įgyvendina mokslinį projektą „Alternatyvių ginčų sprendimo būdų stiprinimas Lietuvoje ir Ukrainoje: tarpvalstybiniai sprendimai”. Spalio 22 d. vyks internetinis seminaras „Sharing Lithuanian Best Practice of Alternative Dispute Resolution in Ukraine”. Jame pranešimus skaitys ir diskutuos prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, prof. dr. Jurgita Paužaitė-Kulvinskienė, doc. dr. Vigita Vėbraitė bei mokslininkai iš Ukrainos ir Olandijos.

Renginys vyks čia.