Pradžia > Renginiai > Kinas po paskaitų – Mano pusbrolis Vinis

17.00 — 19.00 val.

Vieta:Skalvijos kino teatras
Renginio kalba:Lietuvių/Anglų

Keliaudami po Alabamą du vaikinai sustoja degalinėje, prisipila degalų ir išvažiuoja nesusimokėję už žuvies konservus. Netrukus juos sustabdo policininkas. Alabamos įstatymai labai griežti ir konservatyvūs, tad abu tučtuojau prisipažįsta apsivogę. Tačiau paaiškėja, kad juos kaltina degalinės pardavėjo nužudymu. Į pagalbą dviem nelaimėliams iš Niujorko atskuba nevykėlis advokatas, neturintis patirties ir nieko neišmanantis apie jam patikėtą bylą.

Seansus pristatys Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dėstytojas dr. Donatas Murauskas.

„Šis filmas yra amerikiečių teisininkų pripažintas kaip viena realistiškiausių teismo proceso iliustracijų kino istorijoje. Filme komiškai atskleidžiamas griežtą proceso tvarką užtikrinančio teisėjo paveikslas, svarstoma advokato profesionalumo vertė teismo procese, parodoma, kodėl pastabumas detalėms gali būti ne mažiau svarbus nei teisės išmanymas“, – pasakoja Donatas Murauskas.

Seansas organizuojamas bendradarbiaujant su VU Teisės fakultetu.

Bilietai čia.