Pradžia > Naujienos > Atranka dalyvauti NOHA Magistro studijų programos įžanginėje intensyvioje programoje

Skelbiama atranka dalyvavimui NOHA (Network on Humanitarian Action) Magistro studijų programos įžanginėje intensyvioje programoje, vyksiančioje š.m. rugsėjo 3-8 dienomis Varšuvoje. Magistro studijos ir jų įžanginė intensyvi programa skirta humanitarinės veiklos sričiai. Šių metų įžanginės programos tema – „Protecting the vulnerable”. VU studentai šioje programoje dalyvauja jau pastaruosius septynerius metus. Tai puiki galimybė gauti žinių apie humanitrainės veiklos tarpdisciplininę sritį iš geriausių pasaulio dėstytojų ir praktikų bei dalyvauti praktiniuose mokymuose.

Praeitų metų dalyvių įspūdžiai.

Pagrindiniai reikalavimai dalyviui – susidomėjimas humanitarine veikla, aktyvios studijos Vilniaus universitete, turima patirtis ir motyvacija gilintis į šią sritį, puikus anglų kalbos mokėjimas bei komunikabilumas.

Pragyvenimo išlaidas apmoka organizatoriai, kelionės išlaidas turi susimokėti pats dalyvis.

Susidomėjusius, prašome siųsti motyvacinį laišką (iki 1 psl) anglų kalba el. pašto adresu renata.vaisviliene@gmail.com iki liepos 9 d.

Daugiau informacijos: www.uw.edu.pl ir www.nohanet.org