Pradžia > Naujienos > Baudžiamosios justicijos katedros mokslininkų vizitas į Europos Sąjungos Teisingumo Teismą

Šių metų balandžio 24 – gegužės 4 dienomis Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros mokslininkai prof. habil. dr. Gintaras Švedas, dr. Justyna Levon, dr. Paulius Veršekys,  vykdydami LMT finansuojamą projektą „Baudžiamojo kodekso bendrosios dalies vientisumo ir naujovių (su)derinimo iššūkiai”, lankėsi ir atliko tyrimus Europos  Sąjungos Teisingumo Teisme.

Nuoširdžiai dėkojame Europos Sąjungos Teisingumo Teismo teisėjams dr. Egidijui Jarašiūnui, dr. Egidijui Bieliūnui, dr. Virgilijui Valančiui, taip pat Europos Sąjungos Teisingumo Teismo teisės referentei dr.  Deimilei Prapiestytei už bendradarbiavimą ir pagalbą vykdant Vilniaus universiteto mokslinius projektus.