Pradžia > Naujienos > Bendrovių teisės mokslininkai rinkosi Vilniuje

Bendrovių teisės mokslininkai rinkosi Vilniuje

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Dar 2015-aisiais metais įmonių teisės mokslininkai Lietuvoje pradėjo nacionalinį mokslinį projektą nr. MIP-020/2015 „Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija: ar Lietuvos teisinis reglamentavimas yra patrauklus tarptautiniame kontekste?“, finansuojamą Lietuvos mokslo tarybos, o jau lapkričio 17 dieną įvyko projekto baigiamasis renginys – tarptautinė mokslinė konferencija „Įmonių teisės modernizavimas: efektyvūs, inovatyvūs ir optimalūs sprendimai“.

Renginys suteikė unikalią galimybę vienoje vietoje išgirsti tokius pasaulinio masto bendrovių teisės profesionalus kaip Max Planck lyginamosios ir tarptautinės privatinės teisės instituto direktoriaus pareigas ėjusį profesorių emeritą dr. dr. Klaus Hopt, komercinės bei bendrovių teisės profesorių Liuksemburgo universitete Pierre-Henri Conac, verslo teisės ir ekonomikos profesorių TIlburgo bei Gento universitetuose dr. Christoph Van der Elst, Gento universiteto bendrovių teisės profesorių dr. Hans de Wulf, įmonių teisės komiteto Europos Sąjungos advokatūrų ir teisininkų draugijų tarybos narę prof. Vanessa Knapp bei Allerhand instituto prezidentą prof. habil. dr. Arkadiusz Radwan. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto profesorius habil. dr. Valentinas Mikelėnas, docentė dr. Lina Mikalonienė, docentas dr. Paulius Miliauskas, doktorantas Vilius Mitkevičius bei Vytauto Didžiojo universiteto docentė dr. Agnė Tikniūtė taip pat pristatė nacionalinio mokslinio projekto „Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija: ar Lietuvos teisinis reglamentavimas yra patrauklus tarptautiniame kontekste?“ galutines išvadas. Vilniaus universiteto Teisės fakulteto lektorė dr. Eglė Lauraitytė moderavo vieną iš konferencijos diskusijų. Konferencijos metu buvo pristatytas ir jau išleistas mokslinio projekto leidinys.

Renginio programa.