Pradžia > Naujienos > Bus apdovanojami geriausi baudžiamosios justicijos pakraipos magistro darbai

Bus apdovanojami geriausi baudžiamosios justicijos pakraipos magistro darbai

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Šių metų gruodžio 28 d. buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp vienos iš didžiausių Lietuvoje advokatų kontoros „Sorainen ir partneriai” ir VU Teisės fakulteto, kuria buvo įsteigtas kasmetinis apdovanojimas už geriausią metų baudžiamosios justicijos pakraipos magistro darbą.

Tiek Teisės fakulteto dekanas profesorius Tomas Davulis ir prodekanas bei Baudžiamosios justicijos katedros vedėjas profesorius Gintaras Švedas, tiek ir „Sorainen ir partneriai” advokatų kontoros partneris advokatas Kęstutis Švirinas džiaugėsi, kad pagaliau bus apdovanojami ir studentai, nagrinėjantys magistro darbuose baudžiamosios teisės klausimus. Kartu yra tęsiamas jau ilgalaikis VU Teisės fakulteto ir advokatų kontoros „Sorainen ir partneriai” bendradarbiavimas įvairiose srityse.