Pradžia > Naujienos > Išleistas tarptautinės doktorantų konferencijos elektroninis leidinys

Išleistas tarptautinės doktorantų konferencijos elektroninis leidinys

Jau išleistas septintosios tarptautinės doktorantų ir jaunųjų teisėtyrininkų konferencijos „Law 2.0.: mew methods, new laws”, vykusios VU Teisės fakultete pavasarį, elektroninis leidinys. Jame galima susipažinti su pranešimais aktualiomis šių laikų temomis: nuo etinių klausimų technologijų laikais iki asmens duomenų apsaugos ar kriptovaliutų reglamentavimo.

Įvykusi konferencija ir išleistas leidinys yra viena iš pagrindinių Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo, įsteigto tarp Vilniaus universiteto, Frankfurto prie Maino J. W. Gėtės universiteto, Paryžiaus Nanterre universiteto ir Lodzės universiteto Teisės fakultetų, veiklų.

Su leidiniu kviečiame susipažinti čia.