Pradžia > Naujienos > Įteikti teisės magistro diplomai

Įteikti teisės magistro diplomai

Sausio 24 d. Šv. Jonų bažnyčioje VU Teisės fakulteto absolventams buvo įteikti 59 teisės magistro diplomai vientisųjų studijų ir pasirinktų specializuotų Teisės magistro programų absolventams. Šventinėje ceremonijoje dalyvavo Teisės fakulteto vadovybė – dekanas prof. dr. Tomas Davulis, prodekanas doc. dr. Haroldas Šinkūnas bei kiti fakulteto bendruomenės nariai. Diplomus absolventai  gavo iš VU bendruomenės reikalų prorektorės doc. dr. Birutės Švedaitės – Sakalauskės rankų.

Absolventus taip pat pasveikino VU TF Alumni draugijos pirmininkas Remigijus Lapinskas, VU Tarybos narys, advokatas Česlov Okinčic, Apeliacinio teismo pirmininkas Algimantas Valantinas, Vilniaus meras Remigijus Šimašius, kurie linkėjo, jog absolventų sprendimuose visada derėtų teisė ir teisingumas bei nepamirštų savo Alma Mater.

Diplomai Cum Laude buvo įteikti Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės magistro studijų studentėms Oleksandrai Novikovai ir Loes Van Der Graaf.