Pradžia > Naujienos > Įvyko Petro Leono akademijos uždarymo renginys

Įvyko Petro Leono akademijos uždarymo renginys

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

2018 m. gegužės 24 d. buvo įteikti Petro Leono akademijos, organizuojamos Lietuvos teisininkų draugijos jaunųjų teisininkų skyriaus, sertifikatai daugiau nei 100 dalyvių, kurie visus mokslo metus savaitgaliais krimto teisės mokslus. Visi išklausė daugiau nei 20 skirtingų teisės šakų. Tai jau 5 jubiliejinė Petro Leono akademijos laida. Renginio metu sveikinimo žodžius atvyko tarti Ministro pirmininko patarėjas teisės klausimais Donatas Matuiza, LTD pirmininkas prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis, Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto atstovas doc. dr. Alfredas Kiškis, L LR seimo narys Stasys Šedbaras, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėja doc. dr. Danguolė Bublienė ir kiti svečiai.

Šiais metais nemažai VU Teisės fakulteto dėstytojų dalyvavo Petro Leono akademijos veikloje ir skaitė įvairias paskaitas. Ypač intensyviai veikloje dalyvavo VU TF doktorantai.

Petro Leono akademija – tai teisinio švietimo projektas, kuriuo siekiama teisiškai šviesti asmenis nuo keturiasdešimties metų amžiaus, taip gerinant jų socialinę integraciją į nuolat kintančią visuomenę bei skatinant produktyvų ir turiningą gyvenimą, suteikti reikiamų žinių susiduriant su teisės raide kasdieniame jų darbe.