Pradžia > Naujienos > Jaunieji VU TF mokslininkai laimėjo podoktorantūros stažuotes

Jaunieji VU TF mokslininkai laimėjo podoktorantūros stažuotes

Trys VU Teisės fakulteto jaunieji mokslininkai laimėjo LMT projektus „Stažuočių po doktorantūros studijų skatinimas“.

– Dr.  Dovilės Pūraitė- Andrikienės stažuotės tema ” Individualus konstitucinis skundas Lietuvoje: naujasis konstitucinis institutas kaip efektyvus žmogaus teisių ir laisvių apsaugos įrankis”. Vadovas – prof. Egidijus Kūris.

– Dr. Neringos Gaubienės stažuotės tema „Vykdymo proceso transformacija skaitmeniniame amžiuje”. Vadovas – prof. Vytautas Nekrošius.

-Dr. Johano Baltrimo stažuotės tema ” Technologinių inovacijų iššūkiai teisinės atsakomybės principams”.  Vadovas – prof. Gintaras Švedas.

Projektų trukmė bus dveji metai.

Sveikiname visus ir linkime toliau sėkmingai plėtoti aktualias mokslines idėjas!