Pradžia > Naujienos > Jungtinės doktorantų dirbtuvės

Jungtinės doktorantų dirbtuvės

AUTORIUS: TF Mokslo ir inovacijų skyrius

Š. m. gegužės 11 – 12 d., VU Puvočių praktikos bazėje, Varėnos raj., Teisės fakulteto iniciatyva įvyko kelių Vilniaus universiteto socialinių mokslų srities fakultetų organizuotos jungtinės doktorantų dirbtuvės. Mokymai subūrė Filologijos, Filosofijos, Komunikacijos, Teisės fakultetų bei Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto doktorantus ir dėstytojus. Iniciatyva siekta prisidėti prie kompetencijų tobulinimo metodologinio tyrimo konstravimo, problemų iškėlimo, akademinio rašymo, tarptautinio rezultatų pristatymo, tarptautinių apklausų srityse, taip pat bendradarbiavimo ryšių stiprinimo, skatinant įgyvendinti bendrus mokslinius tyrimus, kartu rengti publikacijas, ugdyti tarpdisciplininį požiūrį, atvirą konsultavimąsi ir diskusiją vykdomų tyrimų klausimais.