Pradžia > Naujienos > Taptautinė konferencija Kijeve

Taptautinė konferencija Kijeve

AUTORIUS: Doc. dr. Vigita Vėbraitė

Liepos 7 dieną Ukrainos sostinėje Kijeve tarptautinėje konferencijoje, skirtoje skatinti civilinio proceso teisės reformą Ukrainoje, dalyvavo VU Teisės fakulteto Privatinės teisės katedros docentė Vigita Vėbraitė ir šios katedros lektorius bei doktorantas Victor Terekhov. Konferenciją organizavo Kijevo nacionalinis Taraso Ševčenko universitetas, Kijevo Mohylos akademija bei Ukrainos Aukščiausiasis Teismas.

Doc. dr. Vigita Vėbraitė skaitė pranešimą apie specialiąsias procedūras Lietuvos civiliniame procese ir jų panašumus su ES Reglamentuose nustatytomis procedūromis, tuo tarpu Victor Terekhov kalbėjo apie tarpusavio pasitikėjimą ES civilinio proceso teisėje. Konferencijoje taip pat dalyvavo teisės mokslininkai iš Austrijos, Lenkijos, Kroatijos ir Italijos.