Pradžia > Naujienos > Kviečiame susipažinti su nauja mokslo studija apie įmonių teisę

Kviečiame susipažinti su nauja mokslo studija apie įmonių teisę

AUTORIUS: VU Teisės fakultetas

Pagaliau išleistas ir jau elektroninėje erdvėje prieinamas VU Teisės fakulteto mokslininkų dar 2015 metais pradėto nacionalinio mokslinio projekto „Įmonių teisinių formų konvergencija ir divergencija: ar Lietuvos teisinis reglamentavimas yra patrauklus tarptautiniame kontekste?“ leidinys. Mokslo studijoje prof. habil. dr. Valentinas Mikelėnas, doc. dr. Lina Mikalonienė, doc. dr. Paulius Miliauskas, doktorantas Vilius Mitkevičius, VDU Teisės fakulteto doc. dr. Agnė Tikniūtė  nagrinėja įvairias įmonių teisines formas – nuo akcinių bendrovių iki mažųjų ar ūkinių bendrijų – bei pateikia savo siūlymus teisinei aplinkai Lietuvoje gerinti, kaip galima būtų tinkamiausiai išspręsti susidariusias teisines problemas ir skatinti efektyvų egzistuojančių įmonių teisinių formų egzistavimą.

Kartu knygoje galite rasti ir atliktą išsamią lyginamąją kai kurių įmonių teisinių formų reglamentavimo užsienio valstybėse (Jungtinės Amerikos Valstijos, Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, Prancūzija, Švedija ir Vokietija) analizę. Taip pat leidinyje yra išsami mokslinių tyrimų santrauka anglų kalba.

Su mokslo studijos elektronine versija galite susipažinti čia.