Pradžia > Naujienos > Kvietimas išbandyti CREA projekto sukurtą elektroninį įrankį

Kvietimas išbandyti CREA projekto sukurtą elektroninį įrankį

Sėkmingai pasibaigus projektui „Ginčų sprendimas naudojant išlyginamuosius algoritmus“ (CREA), visi yra kviečiami išbandyti projekto metu sukurtą elektroninį įrankį. Tai galima apdaryti čia.  (Spausti register ir tada Log in). Išbandžius įrankį, galite užpildyti ir trumpą klausimyną ir išsakyti savo nuomonę apie įrankį.

Projektas CREA – tai Europos Sąjungos finansuojamas projektas „Ginčų sprendimas naudojant išlyginamuosius algoritmus“ (Conflict Resolution using Equatative Algorithms). Projekto tikslas – sukurti naujus ginčų sprendimo mechanizmus, kuriuos galėtų naudoti advokatai, mediatoriai, teisėjai ir kai kuriais atvejais – privatūs asmenys, siekiant teisingo ginčo sprendimo teisminio proceso metu ar jo dar nepradėjus. Projekte dalyvavo 7 universitetai ir 4 partneriai iš 8 ES valstybių narių, tarp jų ir VU Teisės fakulteto mokslininkai.