Pradžia > Naujienos > Lektorė Inga Martinkutė dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Kinijoje

Lektorė Inga Martinkutė dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Kinijoje

VU Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros lektorė Inga Martinkutė rugsėjo 15-16 dienomis dalyvavo tarptautinėje aukšto lygio konferencijoje Siano mieste (Xi’an) Kinijoje. Renginys buvo skirtas aptarti naujausią tarptautinio investicinio arbitražo (ICSID) reformą (angl. ‘Multilateral Reform of Investor-State Dispute Resolution: A Dialogue among Different Approaches?’). Renginio vienas iš tikslų buvo diskutuoti ir spręsti, kurią investicinio arbitražo reformos versiją parems Kinija. Tad konferencijoje dalyvavo tiek ES, tiek ir Unicitral ar ICSID atstovai.

Inga Martinkutė skaitė pranešimą apie materialinės teisės, apsaugant investicijas, aspektus ir lyginamąją nuosavybės teisę, vykdant ICSID reformą (angl. ISDS Reform: Substantive Aspects of Investment Protection and Comparative Property Law).