Pradžia > Naujienos > LMA skelbia Aukštųjų mokyklų studentų geriausių mokslinių darbų konkursą

LMA skelbia Aukštųjų mokyklų studentų geriausių mokslinių darbų konkursą

Lietuvos mokslų akademija skelbia Aukštųjų mokyklų studentų geriausių mokslinių darbų konkursą šiose mokslų srityse:
HUMANITARINIŲ IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ
• MATEMATIKOS, FIZIKOS IR CHEMIJOS MOKSLŲ
• BIOLOGIJOS, MEDICINOS IR GEOMOKSLŲ
• ŽEMĖS ŪKIO IR MIŠKŲ MOKSLŲ
• TECHNIKOS MOKSLŲ
Konkurse gali dalyvauti vientisųjų, pirmosios ir antrosios pakopos universitetinių studijų studentai, taip pat asmenys, tais kalendoriniais metais baigę aukštąjį mokslą.
Konkursui rekomenduojama teikti individualius mokslinius darbus, atskirais atvejais gali būti teikiami kelių autorių moksliniai darbai. Mokslinius darbus siūlo aukštųjų mokyklų fakultetų (institutų) tarybos.
Konkurso dalyviai turi dalyvauti dviejų dalių mokymuose:
3 akad. val. skirtos supažindinti, kaip pildomos paraiškos, pateikti gerosios praktikos pavyzdžių. Mokymai vyks 2019 m. lapkričio 11 d. 15 val. Lietuvos mokslų akademijoje (Gedimino pr. 3, Vilnius).
5 akad. val. skirtos aptarti paraiškų turinį, pateikti rekomendacijų rengiant ir vykdant projektus. Mokymai vyks 2020 m. vasario mėn. (vieta ir data bus tikslinamos).
Skaitmeninti darbai ir autorių dokumentai teikiami  Lietuvos mokslų akademijos tinklalapyje adresu:  http://www.lma.lt/paraisku-teikimas
Konkurso nuostatus rasite čia.

Mokslo darbai priimami 2019 m. lapkričio 18 d. – gruodžio 17 d.
Informacija teikiama mob. 8 608 17 888 arba e. paštu v.paskauskiene@lma.lt