Pradžia > Naujienos > Profesorius V. Mizaras – Žmogaus teisių stebėjimo instituto tarybos pirmininkas

Profesorius V. Mizaras – Žmogaus teisių stebėjimo instituto tarybos pirmininkas

Sveikiname Privatinės tesiės katedros profesorių Vytautą Mizarą, kuris buvo išrinktas Žmogaus teisių stebėjimo instituto tarybos pirmininku. Linkime sėkmės ir kantrybės toliau ginant žmogaus teises įvairiose srityse!

Žmogaus teisių stebėjimo institutas (ŽTSI) – nevyriausybinė, pelno nesiekianti viešosios advokacijos organizacija. Nuo įsikūrimo 2003 m. siekia, kad nacionaliniai teisės aktai ir jų taikymo praktika atitiktų tarptautinius žmogaus teisių įsipareigojimus. ŽTSI teisininkų, politikos ir socialinių mokslų ekspertų komanda atlieka tyrimus, teikia pasiūlymus teisės aktams ir programiniams dokumentams, dalyvauja darbo grupėse, rengia ataskaitas tarptautinėms žmogaus teisių priežiūros institucijoms, imasi bylų teismuose strateginiais žmogaus teisių klausimais, teikia ekspertines konsultacijas, vykdo projektus, organizuoja konvencinius ir nuotolinius mokymus teisėsaugos pareigūnams ir kitiems valstybės institucijų atstovams.