Pradžia > Naujienos > Šiandien VU teisės studentai mokosi kitaip: nuo tikrų bylų nagrinėjimo iki darbo su pasaulinėmis įmonėmis

Šiuo metu Vilniaus universiteto Teisės fakultete mokosi daugiau kaip 1200 studentų iš visos Lietuvos ir užsienio šalių. Nors sėkmingos penkerių metų vienpakopės studijos užtikrina magistro diplomą, tačiau trokštamo darbo vien mokymasis universiteto auditorijose tikrai negarantuoja. Teisės mokslų daktarė, VU Teisės fakulteto docentė Vigita Vėbraitė sako, kad tik papildomos savirealizacijos formos, praktika ir projektai teisės studentams gali suteikti visokeriopą išsilavinimą ir užtikrinti didesnę paklausą darbo rinkoje.

Apie tarptautinius projektus ir galimybes studentų Lietuvoje plačiau naujienų portale Delfi ir teisės naujienų portale TeisėPro