Pradžia > Naujienos > Skelbimas dėl kandidatų į laisvą VU Senato nario vietą kėlimo

Skelbimas dėl kandidatų į laisvą VU Senato nario vietą kėlimo

AUTORIUS: VU TF Rinkimų komisija

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad lapkričio 7-9 dienomis vyks Socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo Senate rinkimai (į Vilniaus universiteto tarybos nariu išrinkto prof. Vytauto Nekrošiaus vietą). Šiuose rinkimuose balsuoti teisę turės Ekonomikos fakulteto, reorganizuojamų Filologijos ir Filosofijos fakultetų, Istorijos fakulteto, Komunikacijos fakulteto, Bibliotekos, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Teisės fakulteto, Verslo mokyklos bei Kauno fakulteto (socialinių ir humanitarinių mokslų sričių) rinkėjai.

Nuo spalio 4 dienos iki spalio 17 dienos 15 val. vyksta kandidatų kėlimas. Kandidatai turi atitikti VU Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus.

Siūlymai dėl kandidatų, patvirtintos formos sutikimai kandidatuoti turi būti pateikiami VU Teisės fakulteto rinkimų komisijai (Saulėtekio al. 9, Teisės fakultete, 306 kabinete).

Išsamesnė informacija apie rinkimus pateikiama Vilniaus universiteto interneto puslapyje.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Vilniaus universiteto Teisės fakulteto rinkimų komisijos pirmininką lekt. Arūną Šuminą.