Pradžia > Naujienos > Dėl kandidatų į VU Tarybos narius kėlimo

Dėl kandidatų į VU Tarybos narius kėlimo

AUTORIUS: TF Dekanatas

Vilniaus universiteto Tarybos narių rinkimų komisija Teisės fakultete informuoja, Vilniaus universiteto Senatas 2017 m. vasario 21 dienos nutarimu Nr. S-2017-2-3 (viešai prieinamas internete) inicijavo pakartotinius rinkimus į Tarybos išorinio nario, atstovaujančio teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros interesų sričiai, vietą (dalyvauja visi Universiteto rinkėjai) ir Rinkimus į Tarybos vidinio nario, atstovaujančio socialinių mokslų ir studijų plėtros interesų sričiai, vietą (rinkimuose dalyvaus šiai mokslų sričiai atstovaujantys Ekonomikos fakulteto, Filosofijos fakulteto, Kultūros centro, Religijos studijų ir tyrimų centro, Kauno fakulteto, Komunikacijos fakulteto, Bibliotekos, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Teisės fakulteto bei Verslo mokyklos rinkėjai).

Skelbiame, kad prasidėjo kandidatų į VU Tarybos narius kėlimo procedūra. Kandidatai į Tarybos narių vietas registruojami vadovaujantis VU Statuto 39 straipsnio 10 dalimi bei VU tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo aprašo 22 ir 23 punktų nuostatomis. Prašymai dėl pateikiami iki 2017 m. kovo 22 d. pateikiant raštu kamieninio padalinio rinkimų komisijai prašymą. Prašymai pateikiami VU Tarybos narių rinkimų komisijai Teisės fakultete (Saulėtekio al. 9, Teisės fakultete, 306 kabinete).

Kilus klausimams, prašome kreiptis į Vilniaus universiteto Tarybos narių rinkimų komisijos Teisės fakultete pirmininką lekt. Arūną Šuminą.