Pradžia > Naujienos > Startuoja projektas „Diena su teisėju 2018“

Startuoja projektas „Diena su teisėju 2018“

Ar žinai, kokia yra teisėjo darbo diena? Kiek laiko teisėjas praleidžia prie kompiuterio rašydamas sprendimus, o kiek – teismo posėdžių salėje? Arba kokie klausimai su kolegomis gvildenami teisėjų pasitarimų kambariuose?

Minėdami Lietuvos teismų šimtmetį šalies teismai ir studentus kviečia tapti istorijos dalimi, skelbdami projekto „Diena su teisėju 2018“ pradžią! Jubiliejiniame, jau penktus metus žyminčiame projekte, teisės ir žurnalistikos studentai turės išskirtinę galimybę susipažinti su teisėjo profesija, iš arti pamatyti, teismo darbo virtuvę. Susidomėjai? Nedvejok!

Lietuvos teismai drauge su didžiausiais šalies universitetais – Vilniaus universitetu, Mykolo Romerio universitetu, Vytauto Didžiojo universitetu – teisės ir žurnalistikos studentus kviečia dalyvauti organizuojamame projekte „Diena su teisėju 2018“  ir laimėti galimybę dieną praleisti teisme su geriausiais šalies teisėjais ir teismų pirmininkais – PAMATYK ŠIŲ PROFESIONALŲ DARBO VIRTUVĘ IŠ ARTI!

Dalyvio anketą ir visą informaciją apie projektą galima rasti čia.

Projekte dalyvauti atrinktų studentų sąrašas