Pradžia > Naujienos > Šventiškai pradėti nauji mokslo metai VU Teisės fakultete

Šventiškai pradėti nauji mokslo metai VU Teisės fakultete

Šiemet kiek vėliau, t.y. rugsėjo 14 d. buvo pradėti nauji mokslo metai VU Teisės fakultete. Dėl vykstančios pandemijos šiais metais ceremonija vyko VU MKIC aikštėje. Nepaisant kitos šventės datos ir vietos, tradiciškai pasveikinti pirmakursius susirinko nemažai įvairių teisinių institucijų atstovų.

Būti principingiems, prisiderinti prie besikeičiančių aplinkybių ir sėkmės moksluose linkėjo signataras, VU Tarybos narys Česlav Okinčic; pasinaudoti visomis suteiktomis studijų metu galimybėmis siūlė VU TF Alumni draugijos tarybos pirmininkas Remigijus Lapinskas; Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius kvietė džiaugtis miesto teikiamomis galimybėmis, tačiau nepamiršti ir studijų. Dėstytojų vardu pirmakursius pasveikino ir linkėti niekada nepasiduoti profesorius Vytautas Nekrošius. Be to, naujuosius studentus sveikino ir VU SA TF pirmininkė Airina Mikulėnaitė. Dekanas Tomas Davulis džiaugėsi, kad studijos Teisės fakultete šiemet buvo populiariausios tarp stojančiųjų į Lietuvos universitetus bei tradiciškai pakvietė tarti priesaikos VU Teisės fakultetui.

Tradiciškai Motiekos ir Audzevičiaus advokatų kontora piniginiu prizu apdovanojo geriausiai pirmąjį kursą baigusį studentą. Šiais metais juo tapo Daumantas Vilniškis.

Rugsėjo 15 bei 17 dienomis Teisės fakulteto patalpose dar vyks įvadinės gyvos paskaitos pirmakursiams.

Kastyčio Mačiūno nuotraukos.