Pradžia > Naujienos > Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo seminaras Lodzėje

Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo seminaras Lodzėje

AUTORIUS: Doc. dr. Vigita Vėbraitė

VU Teisės fakulteto delegacija 2017 m. kovo 9 – 10 d. dalyvavo jau trečiajame Tarptautinio teisės doktorantūros tinklo seminare, kuris šį kartą vyko Lenkijos Lodzės universiteto Teisės ir administravimo fakultete. Seminaro tema buvo skirta aptarti dialogo įtakai kuriant ir taikant teisę (angl. „The Role of dialogue in the law creation and application process“) ir jame dalyvavo doktorantai iš kiekvieno doktorantūros tinklo partnerių teisės fakultetų. VU Teisės fakulteto doktorantė Inga Žukovaitė pristatė diskusijų svarbą kuriant ir teismams taikant baudžiamosios teisės normas; doktorantė Milda Markevičiūtė pristatė apie dialogo tarp įstatymų leidėjo ir teisės mokslo svarbą bei problematiką vystant administracinių sankcijų institutą Lietuvoje, o doktorantas Vilius Mitkevičius diskutavo apie multimodalinių pervežimų teisinio reglamentavimo problematiką. Seminarą moderavo doc. dr. Vigita Vėbraitė. Buvo nuspręsta, jog kitais metais doktorantų seminaras vyks Frankfurte prie Maino.

Tarptautinis teisės doktorantūros tinklas buvo įsteigtas 2014 m. balandžio 10 d. pasirašant memorandumą tarp Vilniaus universiteto, Frankfurto prie Maino J.W. Gėtės universiteto, Paryžiaus Ouest-Nanterre-La Défense universiteto ir Lodzės universiteto Teisės fakultetų. Plačiau apie tinklo veiklą.