Pradžia > Naujienos > Virtuali VU TF komanda ir paskaitos nuotoliniu būdu

Virtuali VU TF komanda ir paskaitos nuotoliniu būdu

VU TF yra komanda!

Mieli studentai, dėstytojai!

Vilniaus universitetas sparčiai pereina į virtualaus skaitmeninio universiteto gyvavimo fazę, tačiau nesikeičia svarbiausias mūsų tikslas – siekti ir suteikti geriausią teisinį išsilavinimą. Šiam siekiniui įgyvendinti mes visi turime būti komanda – TEAM! Tu ir aš, jūs ir mes – junkimės į Universiteto TEAMS platformą ir mūsų gyvenimas nesustos – mes toliau tobulėsime ir augsime kartu. Fakulteto administracija, dėstytojai ir studentai bendrausime ir dirbsime toliau kaip stipri bendruomenė nepaisant sudėtingų sąlygų. Naudokimės visais įmanomais techniniais įrankiais (TEAMS, VMA) ir tęskime savo misiją! Likime sveiki, susikaupę ir vieningi! Saugokime save ir kitą.

Tokiu būdu jau vyksta paskaitos, seminarai bei studentų konsultacijos.

Jūsų Dekanas

Tomas Davulis

P.S. Įsidiekite TEAMS platformą savo kompiuteryje ir telefone. Visa informacija VU intranete. Junkitės!

Taip pat kviečiame peržiūrėti VU ITPC elektroninių mokymų technologijų eksperto dr.   Sauliaus Preidžio parengtą nuotolinę paskaitą„Vaizdo paskaitų transliavimas su MS Teams“. Joje sužinosite apie technines galimybes ir sprendimus organizuojant nuotolines (vaizdo) paskaitas studentams „Microsoft Teams“ platformoje ir kaip jas tinkamai įgyvendinti.

Mokomąją medžiagą galėsite peržiūrėti prisijungę prie savo paskyros.