Pradžia > Naujienos > VU TF SMD konferencijoje – nuo dirbtinio intelekto teisinės atsakomybės iki kriminalinės žvalgybos problemų

AUTORIUS: Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyrius

Balandžio 5 dieną VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre vyko jau tradicinė VU TF Studentų mokslinės draugijos (SMD) baigiamoji konferencija. Konferencijos metu buvo pristatomi šešių komandų darbai, kuriuos atrinko iš VU TF dėstytojų sudaryta vertinimo komisija:

– G.Petkutė/M.Sirvytė – Lojalumo nuolaidos konkurencijos teisėje. Ar Intel byla reiškia lūžį iki tol egzistavusioje lojalumo nuolaidų praktikoje?

– M.Kerpytė/S.Staniulis – Asmens duomenų apsauga ir teisė į privatumą: iššūkiai naudojant dronus;

– T.Stundys/J.Bartkus – Dirbtinio intelekto teisinė atsakomybė: ko galima tikėtis?

– D.Lunytė/I.Mikučiauskaitė – Changes of civil procedure in the era of digitalisation: present and future prospects;

– K.Liesytė/A.Žukauskaitė – Kriminalinės žvalgybos informacijos panaudojimo ribos;

– J.Miliunec/T.L.Šepetys – Intelektinės nuosavybės teisių į prekių ženklus apsauga interneto erdvėje.

Po pranešimų pristatymo pirmos trys vietos, atrinktos vertinimo komisijos ir žiūrovų balsais, buvo apdovanotos VU TF Alumni draugijos įsteigtomis prof. Jono Žeruolio vardo stipendijomis. Pirmąją vietą užėmė T. Stundys ir J. Bartkus, antrąją – G. Petkutė ir M. Sirvytė, o trečiąją – M. Kerpytė ir S. Staniulis.

Visiems dalyviams buvo įteikti kitų rėmėjų prizai. Kaip ir anksčiau, po renginio bus išleistas leidinys su visais pateiktais konkursui darbais.

Nuotraukų autorės: Greta Aleksynaitė ir Aušra Abraitytė