Pradžia > Naujienos > VU TF studentai dalyvavo tarptautiniame teisės mokyklų mediacijos konkurse Glazge

AUTORIUS: Miglė Žukauskaitė

VU Teisės fakulteto studentų komanda, kurią sudarė IV kurso studentai Simona Budreikaitė, Ieva Krivickaitė ir Justas Rupšys, grįžo iš Strathclyde Law School, Glazge, Škotijoje, kuriame vyko 16-asis Tarptautinis teisės mokyklų mediacijos konkursas. VU TF komanda kartu su dar 42 komandomis iš JAV, JK, Kanados, Indijos, Singapūro, Graikijos ir daugelio kitų šalių iš pradžių dalyvavo mediacijos mokymuose, kuriuos vedė visame pasaulyje pripažinti mediacijos ekspertai. Šiuos mokymus lydėjo dvi dienas trukęs turnyras.

Jo metu VU Teisės fakulteto komanda, vadovaujama VU TF doktorantų Miglės Žukauskaitės ir Tado Varapnicko, turėjo galimybę rungtis su komandomis, kurių nariai ne tik studijuoja mediaciją, bet ir turi ilgametę praktinę patirtį šioje srityje. Kaip teigė studentai, matyti, kaip šios komandos nagrinėja praktines turnyro situacijas, bei įveikti dalį jų atrankiniuose etapuose buvo neįkainojama patirtis. Ši patirtis ne tik suteikė studentams naujų žinių, tačiau ir noro patiems prisidėti prie to, kad kuo daugiau ginčų būti sprendžiami taikiu mediacijos būdu. Komanda dėkoja savo rėmėjams – Advokatų kontorai „Sorainen”, Vilniaus komercinio arbitražo teismui ir VU TF Alumni draugijai, kurių parama leido studentams įgyti vertingos patirties ir žinių.