Pradžia > Naujienos > VU TF studentai laimėjo teisminės inscenizacijos konkursą Rygoje

VU TF studentai laimėjo teisminės inscenizacijos konkursą Rygoje

VU TF antro kurso studentai Mindaugas Beniušis, Paulius Bareika ir Saulius Bareika savo iniciatyva dalyvavo tarptautiniame teisminės inscenizacijos konkurse tarptautinės viešosios teisės tematika Rygoje, kurį organizavo Rygos teisės mokykla (angl. Riga graduate school of law). Šiais metais organizatoriai ypač pabrežė hibridinio karo temos svarbą ir aktualumą Europos saugumui, tad ir konkurso bylos fabula buvo atitinkama: Hibridinis karas ir agresija tarptautinės viešosios teisės kontekste; antroji tema – mažumų teisės. Konkurse dalyvavo komandos iš Lietuvos, Latvijos, Suomijos, Rusijos, Ukrainos ir Baltarusijos. Konkursą laimėjo būtent VU TF studentai.

Jie siūlo ir kitiems studentams pabandyti moot court konkursus, nes tai padės  suprasti jų principus, kartu yra puiki proga surasti hobį, kuris bus ypatingai naudingas ne tik jūsų akademiniam vystymuisi, bet ir profesinei karjerai.

Sveikiname studentus!