Pradžia > Naujienos > VU TF studentų komanda ruošiasi Willem C. Vis Moot komercinio arbitražo inscenizacijai

Ir šiais metais VU TF studentų komanda ruošiasi Willem C. Vis Moot komercinio arbitražo inscenizacijai. Šiais metais Teisės fakulteto komanda sudaro 6 nariai – Ainis Augustas Petrulis, Gabrielius Matonis, Vilius Norvaišas, Gabrielė Raižytė, Karolis Šikšnys ir Rūta Vaicekauskaitė. Konkursui intensyviai nuo spalio mėnesio padeda ruoštis arbitrė bei VU TF lektorė dr. Eglė Zemlytė ir daugkartinis inscenizacijų dalyvis, advokatų profesinės bendrijos „Motieka ir Audzevičius“ vyresnysis teisininkas bei Londono Queen Mary universiteto doktorantas Denis Parchajev.

Studentai labai dėkoja advokatų kontoroms Ellex Valiunas, Motieka ir Audzevičius, Sorainen bei TGS Baltic, kurie suteikė reikšmingą finansinę paramą dalyvavimui šiame konkurse.
Numatoma konkurso eiga:
2019 m. spalio 4 d. – problemos gavimas;
2019 m. gruodžio 5 d. – ieškovo memorandumas (šiuo metu komanda jį parengė)
2020 m. sausio 23 d. – atsakovo memorandumas (komanda teikia tiek ieškovo, tiek atsakovo memorandumus);
2020 m. vasario – kovo mėn. – pre-moots. Planuojama vykti į Rygą ir Londoną;
2020 m. balandžio 3 d. – balandžio 7 d. – raundai tarp komandų Vienoje.