Pradžia > Naujienos > Vyko ELSA organizuota konferencija apie lyčių lygybę

Vyko ELSA organizuota konferencija apie lyčių lygybę

Paskutiniais metais lyčių lygybės klausimui yra skiriamas ypatingas dėmesys tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos valstybėse. 2017 metais įsigaliojusiame Lietuvos Respublikos Darbo kodekse numatyta prievolė įgyvendinti lyčių lygybės principą lėmė pokyčius darbo santykiuose.  Apie pastebimus šio principo įgyvendinimo privalumus ir trūkumus bei lyčių lygybės tendencijas diskutuota Lietuvos nacionalinės grupės ELSA Lietuva Vilniaus filialo organizuotoje konferencijoje „Lyčių lygybė darbo rinkoje: siekiamybė ar realybė?“.

Renginyje įžvalgomis dalinosi Vilniaus universiteto Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis, Europos lyčių lygybės instituto tyrimų programos koordinatorė dr. Jolanta Reingardė ir „Swedbank” valdybos pirmininkė Dovilė Grigienė. Diskusijos metu dalyviai priėjo išvados, kad Lietuvoje lygios teisės skirtingoms lytims vis dar labiau yra siekiamybė, nei realybė.

Plačiau apie konferenciją čia.