Pradžia > Naujienos > Vyksta priėmimas į teisės studijas Vilniaus universitete

Vyksta priėmimas į teisės studijas Vilniaus universitete

Tęsiasi priėmimas į teisės studijų programas VU Teisės fakultete.

Tradiciškai kviečiame studijuoti teisę vientisųjų dieninių studijų programoje.

Plačiau apie stojimą į šią programą čia.

Kviečiame studijuoti teisę užpernai atsinaujinusioje vientisųjų teisės studijų sesijiniu tvarkaraščiu programoje – Teisė MAN. Tai studijos, kai yra derinamos studijos nuotoliniu būdu bei „gyvai” auditorijoje.

Plačiau apie stojimą į šią programą čia.

Nuo rugpjūčio 16 d. iki rugpjūčio 24 d. stojantieji gali dalyvauti papildomame priėmime į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas Vilniaus universitete. Prašymo studijuoti pateikimas vyksta internetu VU ISAS priėmimo sistemoje.

Taip pat kviečiame studijuoti magistrantūros studijų programose VU Teisės fakultete.  Galite rinktis iš šių  studijų programų: „Baudžiamoji justicija” ir neseniai atsinaujinusi magistro programa anglų kalba „Tarptautinė ir Europos teisė„. Pastarojoje magistrantūros programoje galite rinktis iš trijų studijų krypčių: „Technologijų teisė”, „Tarptautinė teisė ir žmogaus teisės”, „Verslo teisė”.

Papildomame etape prašymų stoti į magistrantūros studijų programas teikimas vyksta per VU Informacinę sistemą. Prašymai teikiami nuo 2022 m. liepos 11 d. 15 val. iki 2022 m. rugpjūčio 24 d. 24 val.

Plačiau apie stojimą čia.

Taip pat vyksta priėmimas į papildomąsias studijas VU Teisės fakultete. Plačiau apie jas čia.

Vyksta priėmimas ir į VU ir Ekonomikos fakulteto kartu su Teisės fakultetu vykdomą bakalauro studijų programą – Verslas ir teisė. Plačiau apie programą čia.