Pradžia > Naujienos > Iki spalio 23 d. vyksta registracija į Law Without Walls projektą

Iki spalio 23 d. vyksta registracija į Law Without Walls projektą

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) studentai vėl kviečiami dalyvauti tarptautiniame projekte Law without walls (LWOW), kuris šiais metais, atsižvelgus į šių dienų situaciją, keliasi į virtualią erdvę, siūlydamas teisės studentams kvalifikacijos kėlimo galimybes, kurios padės geriau orientuotis nuolat besikeičiančioje teisinėje aplinkoje.

Kaip sekėsi studentams praėjusiais metais galite skaityti čia.

Šiais metais dalyvavimas LWOW susidės iš dviejų etapų: LWOW Sprint-X ir LWOW Sprint.-X Inc. Studentai bus suburti į komandas, dalyvaus internetiniuose seminaruose su LWOW mentoriais, partneriais iš advokatų kontorų ir įmonių ir kurs verslo planą konkrečią teisinę problemą išsprendžiančio prototipo sukūrimui.

Informuojame, kad LWOW komanda organizuoja virtualias informacines sesijas, kurios vyko antradieniais 2020 m. rugsėjo 22 d. 17 val. ir spalio 1 d. 13 val. Informacinių sesijų įrašas.

Jeigu negalėjai dalyvauti, bet turi klausimų, į kuriuos dar nebuvo atsakytą, informuojame, kad organizuojamas papildomas prezentacinis renginys, kuris vyks spalio 8 d. (ketvirtadienį) 19 val. (Lietuvos laiku). Gali registruotis čia.

Vilniaus universitetui šiais metais skirtos tik 2 vietos. Tad, jeigu nori išsiskirti, įgyti puikių įgūdžių dirbant nuotoliniu būdu komandoje, plėsti savo pažinimo ribas ir bendraminčių ratą – nieko nelaukdamas skubėk registruotis, nes registracija į LWOW truks iki 2020 m. spalio 23 d.

Jei svarstai, kokią naudą šis projektas gali tau suteikti, pasižiūrėk pats ir įsivertink:

Trumpai registracija į LWOW susideda iš šių etapų:

• 1–2 min. trukmės video, kuris atskleistų, kodėl būtent tu esi idealus LWOW kandidatas, sukūrimas;
  • paraiškos online užpildymas;
  • informavimas apie pateiktą paraišką LWOW el. paštu vigita.vebraite@tf.vu.lt.

Jei Tavo paraiška bus atrinkta – su tavimi asmeniškai susisieks LWOW komanda.

Išsamiau apie registraciją į LWOW gali pasiskaityti čia.

Atnaujintą informaciją apie artėjančius LWOW renginius stebėk VU TF svetainėje ir Facebook puslapyje.

Kilus klausimams – rašyk el. paštais: sibareikyte@gmail.com ir vigita.vebraite@tf.vu.lt