Pradžia > Naujienos > Vyksta rinkimai į VU Tarybą

Vyksta rinkimai į VU Tarybą

Paaiškėjo Vilniaus universiteto (VU) Tarybos rinkimų pirmojo turo rezultatai. Rinkimuose buvo balsuojama dėl kandidatų devyniose (5 – vidaus ir 4 – išorės) srityse. Rinkimus laimėjo kandidatai, surinkę 50 ir daugiau procentų dalyvavusių rinkėjų balsų. Rinkimų laimėtojai paaiškėjo 3 srityse, tuo tarpu dar 6 srityse prireiks antrojo balsavimo turo. Antrasis rinkimų turas vyks lapkričio 11–12 d., jame dalyvauti galės visi VU bendruomenės nariai, turintys rinkėjo teisę.

Plačiau apie pirmojo turo rezultatus

Antrajame ture tose srityse, kuriose laimėtojas dar nepaaiškėjo, varžysis du daugiausia balsų surinkę kandidatai. Iš jų nugalės tas, kuris surinks daugiau balsų.

VU Teisės fakultete rinkimų antrasis turas vyks 304 kabinete.

Nuoroda, kur galima pasitikrinti, ar turite balsavimo teisę.

Su sąrašu asmenų, kurie turi balsavimo teisę VU Teisės fakultete, taip pat galima susipažinti katedrose ir dekanate.