Pradžia > Naujienos > Prof. Ramūnas Birštonas dalyvauja Pasaulio Intelektinės Nuosavybės Organizacijos ir Pasaulio Prekybos Organizacijos koliokviume

Privatinės teisės katedros profesorius Ramūnas Birštonas konkurso būdu buvo atrinktas dalyvauti Pasaulio Intelektinės Nuosavybės Organizacijos ir Pasaulio Prekybos Organizacijos organizuojamame 17-jame kolokviume intelektinės nuosavybės dėstytojams. Dėl koronaviruso pandemijos renginys vyksta po metų pertraukos, taip pat šiais metais renginys pirmą kartą vyksta nuotoliniu būdu. Kolokviume dalyvauja 29 dėstytojai iš skirtingų 27 šalių, taip pat praėjusių metų alumnai. Kolokviumas vyksta nuo lapkričio 1 d. iki lapkričio 12 d.

Kolokviumo dalyviai yra supažindinami su naujausiais intelektinės nuosavybės reguliavimo pokyčiais ir aktualiausiomis problemomis, šiais metais ypatingą dėmesį skiriant iššūkiams, kuriuos sukėlė pandemija bei jos valdymas. Taip pat renginio dalyviai pristato savo valstybių nacionalinę patirtį, įgalindami pamatyti ne tik regioninę, bet ir pasaulinę intelektinės nuosavybės taikymo įvairovę. Prof. Ramūnas Birštonas kolokviume pristatė pranešimą tema „Autorių teisių išimtys ir apribojimai: reformos poreikiai Lietuvoje”.